zd22Roli pozytywnej energii do życia nie da się przecenić. To dzięki niej każdy z nas jest w stanie tak kierować swym losem, by w pełni wykorzystać swe życie i zrealizować postawione przed sobą cele. Skąd ją czerpać? Pokładów pozytywnej energii wokół nas jej wiele. Dostarczają nam jej inni ludzie, miłość do drugiego człowieka oraz nasze pasje. Źródłem pozytywnej energii może być i przyroda, której piękno jest w stanie skutecznie poprawić nam nastrój i dodać siły do dalszego działania. Drzewa i słońce to doskonałe źródła pozytywnej siły, z których mocy możemy korzystać bez ograniczeń.

z11Jesteśmy znani z wykorzystywania ekologicznych źródeł transportu. Wielu z nas do pracy dojeżdża rowerem, a w firmie jest możliwość parkowania tego typu pojazdów transportu. Bacznie też obserwujemy rozwój branży samochodowej w kierunku aut zasilanych energią elektryczną.

Czytaj więcej...

z14Oprócz pomp ciepła, zdrowej żywności i dbania o naszą planetę i środowisko naturalne, energię do życia dostarcza nam uprawianie sportu. Wśród nas są ludzie uprawiający: biegi, sporty walki, lekkoatletykę, kajakarstwo, żeglarstwo, narciarstwo, spadochroniarstwo, nurkowanie, taniec. Są też zwolennicy siłowni i treningów funkcjonalnych.

Czytaj więcej...

Wszelkie formy wsparcia zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska są dobre. Również utwory muzyczne czy inne formy sztuki mogą promować ekologiczne postawy i jednocześnie dawać energię do życia.

Czytaj więcej...

z17Imię: Gosia

Sport: żeglarstwo, windsurfing, narciarstwo, spadochroniarstwo, nurkowanie, taniec, szachy.

Osiągnięcia: Wicemistrzostwo Polski w żeglarstwie kabinowym , klasa T4, 1995r.; Wicemistrzostwo Europy WADF, w tańcu HIP-HOP formacje 31+, 2015r.

Pasja: odnawialne źródła energii.

Aktywności: autorka publikacji o tematyce OZE; współautorka „Planu energetycznego województwa podlaskiego”; Sekretarz Zarządu Polskiej Organizacji.

Zrównoważony rozwój: segreguje odpady, ogrzewa i chłodzi dom gruntową pompą ciepła.

Czytaj więcej...